Renginiai

KLAIPĖDOS SPORTININKŲ NAMUOSE POKALBIŲ CIKLAS "KLAIPĖDOS KREPŠINIO ŽVAIGŽDĖS"
2
 
 
Sportininkų namuose – pokalbių ciklas su Klaipėdos krepšinio žvaigždėmis?????
Klaipėdos sportininkų namai paskutinį Lietuvos krepšinio 100-mečio metų ketvirtį kviečia sutikti įdomiomis diskusijomis su Klaipėdos krepšinio žvaigždėmis?
Planuojami trys atskiri renginiai-diskusijos, kurių centre ryškiausios mūsų krepšinio žvaigždės:
1️⃣ Olimpinis, pasaulio ir Europos čempionas Modestas Paulauskas
2️⃣ 2003 metų Europos čempionai - Arvydas Macijauskas, Saulius Štombergas ir Eurelijus Žukauskas
3️⃣ Klaipėdos moterų krepšinio žvaigždės ir žvaigždutės su tituluotaisiais merginų treneriais Viliumi Stanišausku ir Ramune Kumpiene???
Diskusijos tiesiogiai internetu per Klaipėdos LAM - renginiai „Facebook“ paskyrą bus transliuojamos plačiajai bendruomenei????
? Pirmasis susitikimas - jau spalio 13 dieną (ketvirtadienį) nuo 17 val. Tądien Klaipėdoje viešės vienas tituluočiausių visų laikų Lietuvos krepšininkas Modestas Paulauskas⛹️‍♂️
? Praėjusią vasarą Klaipėdos miesto garbės piliečio regalijas gavęs 1972 metų Miuncheno olimpinių žaidynių čempionas, dukart pasaulio ir keturiskart Europos čempionas, Lietuvos didžiojo kunigaikščio ordino Komandoro kryžiaus kavalierius M. Paulauskas sutiko pasidalinti mintimis apie Klaipėdoje prabėgusias jaunystės dienas, sportinio kelio pradžią ir atverti širdį apie svarbiausius profesionalaus sportininko karjeros etapus.
Kartu su M. Paulausku į diskusiją įsilies ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas ??? Jis papasakos apie svarbų Klaipėdos krepšininkų indėlį į Lietuvos rinktinę ir išskirtinę klaipėdiečių meilę krepšiniui❤️?
❗️❗️❗️ Dėl su COVID-19 susijusių grėsmių, diskusija-pokalbis Sportininkų namuose vyks be žiūrovų, tačiau mes visą tai spalio 13 dieną (ketvirtadienį) nuo 17 val. tiesiogiai transliuosime Klaipėdos LAM - renginiai Facebook paskyroje.
Norintieji užduotį sau rūpimus klausimus M. Paulauskui ir M. Balčiūnui, galite juos siųsti ? el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir mes tiesioginės diskusijos metu juos užduosime ?? garbiems svečiams.
Kviečiame visus aktyviai dalyvauti, užduodant klausimus ir tiesiogiai stebint video transliaciją?‍?‍?‍???‍??‍???
Dar iki šių metų pabaigos Klaipėdos sportininkų namuose planuojami susitikimai su 2003 metų Europos čempionais - Eurelijumi Žukausku, Arvydu Macijausku ir Sauliumi Štombergu bei Klaipėdos moterų krepšinio žvaigždėmis ir žvaigždutėmis. Apie šių diskusijų tikslų laiką pranešime artimiausiu metu.
Šis pokalbių ciklas - Lietuvos krepšinio 100-mečio minėjimo renginių Klaipėdoje programos dalis???
Renginio organizatoriai ? Klaipėdos miesto savivaldybė, Klaipėdos sportininkų namai ir Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla.
 
Deprecated: mktime(): You should be using the time() function instead in /mnt/sdb/klaipedoslam.lt/httpdocs/modules/mod_cookies/tmpl/default.php on line 77