Kviečiame skirti 1,2 proc. paramą

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad esate Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokyklos bendruomenės dalis ir kviečiame savo apsisprendimą patvirtinti skiriant mokyklai 1,2 proc. nuo 2023 metais sumokėto GPM. Tai nepareikalaus iš Jūsų jokių papildomų materialinių išteklių ar didelių laiko sąnaudų, o mums tai labai svarbu siekiant augti, tobulėti bei pateisinti Jūsų lūkesčius.

Kodėl MES?

Nes MES ryžtingai ir kryptingai siekiame: 

Modernumo – didelį dėmesį skiriame sporto bazės ir ugdymo proceso kokybės gerinimui - nuolat ieškome modernesnių treniruočių vykdymo bei varžybų organizavimo formų, nusidėvėjusį inventorių keičiame funkcionalesniu bei modernesniu.

Ekologijos - siekiame mažinti popieriaus naudojimą kasdieniuose darbiniuose procesuose ir palaipsniui pereiname prie elektroninių varžybų protokolų, paraiškų ir kitų administracinių dokumentų.

Sinergijos – su Jūsų pagalba planuojame įsigyti ir lengvosios atletikos manieže įrengti modernų LED ekraną, kuris leistų šiuolaikiškai atvaizduoti vykdomų varžybų rezultatus, transliuoti varžybas, sporto renginius bei išlaikyti ekologiškumo idėją - sumažinti renginių organizavimo procese naudojamo popieriaus kiekį, o LED ekranui naudoti „žalią“, mūsų saulės elektrinės sugeneruotą, elektros energiją.

Tam, kad Jūsų parama pasiektu mus, būtinai prašymo formoje nurodykite mūsų paramos gavėjo kodą 303212716.

Prašymą FR0512 (6 versiją) pateikti galite tik elektroniniu būdu per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Ir tai padaryti reikia iki 2024 m. gegužės 2 d.

Jeigu kyla klausimų, visada galite kreiptis į mus arba pažiūrėti VMI parengtą instrukciją

https://youtu.be/HKAOUCoQj8E

Iš anksto dėkojame už paramą - ji mums labai svarbi !

Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokyklos socialinio tinklo Facebook puslapis

https://www.facebook.com/profile.php?id=100077464314021

JŪSŲ LAM!

Draugai

BIO farmacija

Lietuvos lengvosios atletikos federacija

Klaipėdos miesto lengvosios atletikos federacija

balticum

vakaru ekspresas

klaipeda logo


Deprecated: mktime(): You should be using the time() function instead in /mnt/sdb/klaipedoslam.lt/httpdocs/modules/mod_cookies/tmpl/default.php on line 77