Fotografijų paroda - konkursas "Klaipėdos sportas 2021"

Fotografijų paroda - konkursas - „Klaipėdos sportas 2021“

 

Mėgstantys fotografuoti ir savo albumų lobynuose sukaupę įvairių Klaipėdos sporto įvykius atspindinčių nuotraukų gali pradėti ieškoti auksinių kadrų, galinčių papildyti ketvirtąją Klaipėdos miesto Lengvosios atletikos mokyklos organizuojamą Klaipėdos sporto fotografijų parodą.

Skelbiame fotografijų atrankos parodai „Klaipėdos sportas 2021“ konkurso pradžią ir laukiame Jūsų autorinių nuotraukų su užfiksuotomis 2021 metų Klaipėdos miesto sporto bendruomenės gyvenimo akimirkomis ar sporto įvykiais (varžybos, treniruotės, renginiai, laisvalaikis).

Konkurso metu numatoma atrinkti iki 40 fotografijų bei rengti kilnojamas parodas lankomiausiuose Klaipėdos miesto sporto objektuose.

Šiemet nuspręsta šio konkurso dalyvius pagerbti ir įvertinti labiau – visi nuotraukas siuntę profesionalūs fotografai ir fotografijos mėgėjai bus pakviesti į specialiai jiems skirtą renginį, kuriame geriausieji bus apdovanoti vertingais prizais.

Parodos partneris – UAB „Miesto spauda“ geriausio kadro autoriui įsteigė 150 eurų piniginį prizą.

Informacinis parodos partneris dienraštis „Vakarų ekspresas“ geriausiems taip pat paruošė staigmenų ir prizų.

2021 metų Klaipėdos sporto kadrą ir kitus nominantus išrinks speciali organizatorių sudaryta komisija.

Atrankos konkurse gali dalyvauti tiek fotografijos mėgėjai, tiek profesionalai pateikę konkurso sąlygas atitinkančią fotografiją, tačiau vienas konkurso dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip 5 (penkias) nuotraukas.

Konkursui pateikiamos tik skaitmeninės nuotraukos JPG formatu, ilgoji kraštinė turi būti ne trumpesnė kaip 1000 pikselių, 300 dpi rezoliucija, atspausdinti darbai nebus priimami.

Nuotraukų laukiama el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2022 m. sausio 23 d. (imtinai).

Daugiau informacijos ir konkurso sąlygos interneto svetainėje: klaipedoslam.lt ir facebook paskyroje Klaipėdos LAM - renginiai

Anketa: https://docs.google.com/document/d/16XztSUHckfRGkFtdWHKlrjC_pho_v5ZN/edit?usp=sharing&ouid=114897886776344841311&rtpof=true&sd=true

Nuostatai: https://drive.google.com/file/d/1Qh5QKbkPBQTc0uFlcdbTlN5bDgtGdEjo/view?usp=sharing

Organizatoriai: BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla, Klaipėdos miesto savivaldybė.

Partneris - UAB „Miesto spauda“, Klaipėdos Universitetas

Informacinis rėmėjas - „Vakarų ekspresas“.  

 

Draugai

enform

balticum

ergoline logo

vakaru ekspresas

klaipeda logo