Kviečiame į mokymus

Kviečiame registruotis ir dalyvauti mokymuose

Mokymų tema: Laiko planavimas 

Mokymų trukmė: 8 akad. val.  

Mokymų vieta: Zoom platforma 

  

Mokymuose bus koncentruojamasi į sportuojančių moksleivių kompetencijos didinimą, suteikiant reikiamas žinias apie laiko planavimą. Per mokymus dalyviai, visų pirma, išgirs laiko planavimo sėkmės istoriją – Brigita Virbalytė – asmuo, sėkmingai daugelį metų derinanti ne tik profesionalios sportininkės ir sporto žurnalistės profesijas, tačiau ir kitas veiklas – studijas, darbą Nacionalinėje sportininkų asociacijoje ir kitose organizacijose. Nuo asmeninės prizmės bus pereinama į teorinę dalį, kurioje toliau bus gilinamasi į: 

- efektyvų laiko panaudojimą;
prioritetų svarbą;
darbų klasifikaciją;
kelių veiklų derinimą;
discipliną;
vertybes. 

Mokymuose bus suteiktos ne tik reikiamos žinios apie laiko planavimą, tačiau ir suformuoti tinkami įgūdžiai per diskusiją bei praktines užduotis. 

Mokymų data ir laikas:
1 dalis - balandžio 6 d. 11:00 val. iki 14:00 val.
2 dalis - balandžio 7 d. 11:00 val. iki 14:00 val.

Mokymų lektorė:
Brigita Virbalytė, daugelį metų dvikryptę karjerą derinanti, daugkartinė Lietuvos sportinio ėjimo čempionė, olimpietė, Lietuvos rekordininkė ir nuo 2006 m. LRT dirbanti sporto žurnalistė. Be to, ji yra viena iš Nacionalinės sportininkų asociacijos steigėjų, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Generalinės asamblėjos ir Sportininkų komisijos narė. 

REGISTRACIJOS FORMA (Dalyviams būtina registracija).

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=s4NfKyChPUCH6onjSR2HPJtDyXnsfndNpCrMrG0o3VBUQzk2REtVUU1TTkVYSU5QR0ROWTgwRDZGMy4u

 
Kontaktai: dvikrypte@lsu

Projektas ,,Nacionalinio sportininkų dvikryptės karjeros centro steigimas" bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Draugai

enform

balticum

ergoline logo

vakaru ekspresas

klaipeda logo