Paroda-konkursas "Klaipėdos sportas 2019"

Skelbiamas Klaipėdos sporto fotografijos parodos darbų atrankos konkursas

Kviečiame teikti darbus antrajai Klaipėdos miesto sporto fotografijos parodai, kurios tikslas apžvelgti, pristatyti visuomenei ir dokumentuoti 2019 metų Klaipėdos miesto sporto įvykius. Praėjusiais metais nuotraukų atrankai skelbtame konkurse dalyvavo 18 autorių, pateiktas 81 kadras, o parodai buvo atrinkti bei eksponuojami net 34 darbai. 2018 metų paroda pristatoma interneto puslapyje http://www.klaipedoslam.lt/galerija/category/34-paroda

Šių metų parodos tema išlieka ta pati - „Klaipėdos sportas 2019“.

Laukiame nuotraukų su Jūsų užfiksuotomis 2019 metų Klaipėdos miesto sporto bendruomenės gyvenimo akimirkomis (varžybos, treniruotės, renginiai, laisvalaikis) iš kurių profesionali komisija atrinks 34 nuotraukas parodai.

Atrankos Konkurse gali dalyvauti visi autoriai pateikę Konkurso sąlygas atitinkančią fotografiją, vienas Konkurso dalyvis gali pateikti iki 5 vnt. nuotraukų.

Konkursui pateikiamos tik skaitmeninės nuotraukos JPG formatu, ilgoji kraštinė turi būti ne trumpesnė kaip 1000 pikselių, 300 dpi rezoliucija. Nuotraukos pavadinimą sudaro autoriaus pavardė ir nuotraukos pavadinimas (pvz.: Pavarde_Nuotraukos pavadinimas_1.jpg, Pavarde_Nuotraukos pavadinimas_2.jpg, ir t.t.).

Autoriai pateikdami darbus užpildo Dalyvio anketą (nuorodą rasite žemiau), kurią kartu su nuotraukomis įdeda į vieną bylą užvadintą autoriaus vardu bei pavarde, suarchyvuoja (.zip) ir siunčia kaip vieną dokumentą.

Bylą su nuotraukomis ir anketa arba nuorodą į išorinį serverį reikia atsiųsti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Iki 2019 m. gruodžio 2 d. (imtinai).

❗️ Atspausdinti darbai nebus priimami.

Komisijos ir parodos lankytojų išrinkto geriausio 2019 m. sporto kadro autoriai bus apdovanoti Organizatorių įsteigtais prizais.

DALYVIO ANKETA https://drive.google.com/file/d/1YJ9_6FQN37XfWDfEddYRVGjc5Px0nRDQ/view?usp=sharing
KONKURSO NUOSTATAI https://drive.google.com/file/d/1eQC0vFAEmJfWn1N32a35x8pkIvnowvE-/view?usp=sharing

Parodą organizuoja: BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla

Nuotraukos autorius Karolis Buta

Parodos koordinatorius

Darius Raišutis

Mob. 8 606 10858

el. .">p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Draugai

enform

balticum

ergoline logo

vakaru ekspresas

klaipeda logo