Žmonių su negalia sporto festivalis Klaipėdoje 2019 m. rugpjūčio 17 d.

ŽMONIŲ SU NEGALIA SPORTO FESTIVALIS KLAIPĖDOJE 2019 M. RUGPJŪČIO 17 D.

Rugpjūčio 17 dieną Klaipėda kviečia į Žmonių su negalia sporto festivalį !!!

Šiuo renginiu siekiame atkreipti dėmesį bei ugdyti neįgaliųjų, gyvenančių mūsų bendruomenėje, supratimą apie sporto ir fizinio aktyvumo svarbą gyvenimo kokybei. Tai nemokama galimybė visų amžiaus grupių ir visų negalios formų žmonėms susiburti, bendrauti, sportuoti, mokytis ir gerai praleisti laiką.

Pirmasis Žmonių su negalia sporto festivalis Klaipėdoje įvyko praėjusių metų rugpjūčio mėnesį, tad tęsiame šią naują tradiciją tikslu plėtoti žmonių su negalia sporto, sveikatingumo ir aktyvaus gyvenimo būdo kultūrą bei skleisti žinią apie sporto ir fizinės veiklos galimybes neįgaliesiems Klaipėdos mieste. Pernai šventėje dalyvavo apie 200 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų, o šiemet ruošiamės priimti dar gausesnį būrį dalyvių.

Festivalyje bus galima parungtyniauti ar išbandyti save arti 20-ies neįgaliesiems adaptuotų sporto šakų:

Bočia, Paplūdimio tinklinis, Integruotas krepšinis, Integruotas futbolas, Orientavimosi sportas, Smiginis, Kulkinis šaudymas, Sunkumų kilnojimas, Baudų mėtymas, Stalo tenisas, Diskgolfas, Rankų lenkimas, Badmintonas, Lengvosios atletikos rungtys, Lenktynės vežimėliais, Šaškės, Šoudaunas, Mankštos, Zumba ir kt.

Dalyvavimas festivalyje yra nemokamas, visų užsiregistravusių ir bent vieną rungtį išbandžiusių dalyvių laukia atminimo medaliai, aktyviausiems bus įteikti firminiai festivalio marškinėliai bei kiti vertingi prizai. Komandinėse varžybose bus kovojama dėl nugalėtojų taurių.

Renginys vyks šeštadienį, rugpjūčio 17 d., 10.00 val. - 16.00 val. Klaipėdos m. stadione, Sportininkų g. 46.

Išankstinė registracija į komandinių sporto šakų varžybas (Bočia, paplūdimio tinklinis, krepšinis, futbolas) el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki rugpjūčio 16 d.,

Registracija renginio vietoje prasideda 10.00 – 10.45

PROGRAMA

10:00 – 10:45 Registracija

11:00 - Festivalio atidarymo programa

12:30 – 16:00 Komandinės ir individualios rungtys, apdovanojimai

16:00 – Renginio pabaiga

Renginio organizatorius BĮ Klaipėdos m. lengvosios atletikos mokykla, Klaipėdos miesto savivaldybės administracija

Esant būtinybei renginio programa gali būti pildoma ar keičiama, varžybų nuostatai ir daugiau informacijos netrukus

Informacija telefonu +370 606 10858

Draugai

enform

balticum

ergoline logo

vakaru ekspresas

klaipeda logo